Diagnostické vyšetření prsu

Diagnostické pacientky (pacientky s příznaky onemocnění prsu) zaujímají mezi ženami vyšetřenými v našem MAMMACENTRU významný podíl. Jedná se o ženy, u kterých je buď onemocnění prsní žlázy zachyceno nově, nebo již prodělaly léčbu zhoubného onemocnění prsu a jsou celoživotně dispenzarizované. Patří sem i ženy se zvýšeným rizikem onemocnění prsní žlázy, které jsou sledované a vyšetřované zejména z důvodu pozitivní rodinné anamnézy.

V závislosti na doporučení indikujícího lékaře nebo mamodiagnostika podstupuje žena vyšetření buď na mamografu nebo na ultrazvuku.

Vyšetření je určené

Je potřeba doporučení od praktického lékaře, gynekologa nebo jiného specialisty.

Vyšetření je hrazené ze zdravotního pojištění.

 

Objednat se na preventivní mamografické vyšetření

 
 
  
  
Znáte měsíc a rok předchozího vyšetření?  Ano           Ne


 
 

Odesláním zprávy berete na vědomí poučení uvedené v tomto souboru, kde se nachází souhlasy se zpracováním osobních údajů pro pracoviště:Budějovická, Vysočany a Benešov u Prahy str.1, Zahradní Město str. 2.

Jak nakládáme s osobními údaji si můžete přečíst zde Prohlášení o ochraně osobních údajů

Prosíme vás

tento formulář slouží pouze pro objednání na preventivní mamografické vyšetření. Pro ostatní vyšetření využijte telefonický kontakt.

Preventivní mamografické vyšetření, které je hrazené ze zdravotního pojištění, je možné absolvovat od 45 let, a to každé dva roky (ani o den dříve). Klientky pojišťovny OZP mají mamografický screening hrazený pojišťovnou od 40 let věku.

Mamografické vyšetření pro samoplátkyně od 40 – 44 let.

Při nálezu bulky či jiném problému je třeba přijít se žádankou od svého praktického lékaře nebo gynekologa.